TLP STUDENTS


Class of 2018

Computer Engineering

Christopher Anton

Electrical Engineering

Atiena Branch

Mechanical Engineering

Walter Bruce IV

Computer Engineering

Will Cricchi

Systems Engineering

Hazen Dean IV

Systems Engineering

Nathan England

Systems Engineering

Fan Feng

Computer Engineering

William Gerard

Electrical Engineering

Joseph Ghiorzi

Computer Engineering

Josh Gross

Systems Engineering

Rebecca Ho

Mechanical Engineering

Samreen Islam

Computer Engineering

James Johnston

Mechanical Engineering

Henry Licht

Systems Engineering

Jordan Lopez

Computer Engineering

Jordan Pierce

Systems Engineering

Erika Rashka

Systems Engineering

Rosalie Reuss

Computer Engineering

Ryan Rosenfeld

Systems Engineering

John Rowley

Computer Engineering

Joshua Roy

Mechanical Engineering

Spencer Rubin

Mechanical Engineering

Melvin Salvador

Electrical Engineering

Alexander Sarris

Mechanical Engineering

Jake Singh

Systems Engineering

William Snipes

Mechanical Engineering

James Stapleton

Mechanical Engineering

Rebecca Towler

Electrical Engineering

Caroline Twigg

Mechanical Engineering

Benaiah Walters

Systems Engineering

Virginia Wordsworth

Mechanical Engineering

Michael Yuan

Class of 2019

Computer Engineering

Spencer Amarantides

Mechanical Engineering

Dalton Anderson

Electrical Engineering

Emily Benko

Mechanical Engineering

William Clark

Electrical Engineering

Raina Clasen

Electrical Engineering

Jackson DuBro

Mechanical Engineering

Haley Finegan

Computer Engineering

Taylor Flynt

Systems Engineering

Ryan French

Systems Engineering

Imaan Hameed

Computer Engineering

Maria Hito

Systems Engineering

Seth Jaffe

Computer Engineering

Andrew Kepley

Electrical Engineering

Logan Kuo

Mechanical Engineering

Grace Lang

Mechanical Engineering

Angela Leon

Electrical Engineering

Kimberly Lytle

Electrical Engineering

Patrick Mahan

Computer Engineering

Edward Morgan

Computer Engineering

Audrey Newman

Systems Engineering

Shubham Patel

Computer Engineering

Cesar Roucco-Montanez

Mechanical Engineering

Marysia Serafin

Computer Engineering

Grant Showalter

Computer Engineering

Daniel Voce

Computer Engineering

Kevin Warshaw

Computer Engineering

Thomas Weidner

Systems Engineering

Sarah Yang

Class of 2020

Computer Engineering

Anders Christoffersen

Systems Engineering

Courtnay Edwards

Systems Engineering

Grayson Gatti

Systems Engineering

Neha Kulkarni

Computer Engineering

Joseph Laux

Computer Engineering

Josie Li

Computer Engineering

Lindsey Maxwell

Computer Engineering

Renee Mitchell

Computer Engineering

Nicholas Mohammad

Computer Engineering

Kiri Nicholson

Systems Engineering

Kelechi Nwanevu

Systems Engineering

Nathan Ohene-Okae

Systems Engineering

Lauren Perry

Systems Engineering

Kelly Rohrer

Computer Engineering

Bryan Rombach

Systems Engineering

Dax Scott

Systems Engineering

Kruti Shah

Computer Engineering

Sean Wolfe

Systems Engineering

Daniel Xu